Veselé přání k narozeninám

Veselé přání k narozeninám - udělejte svým blízkým radost.

Dneska je Tvůj velký den, který bude oceněn, zetěm, vnuky, dcerou, náležitou měrou. My Ti, milá babičko, přejem pevné zdravíčko, moře lásky, žádné vrásky a jen samé sluníčko!

Počet písmen: 174 - QR kód - Email

Štěbetala myška v trávě, že slavíš 21. narozeniny právě. Přeji Tobě tolik štěstí, jako kapek v hustém dešti. Od své lásky hubiček, jako v lese jehliček! Všechno nejlepší!

Počet písmen: 170 - QR kód - Email

Přijmi naše blahopřání, ať štěstí Tě doprovází, zdraví ať máš náruč plnou, radosti nechť se jen hrnou, humor se Ti neztratí, to vše Ti přejí

Počet písmen: 140 - QR kód - Email

Ve tvém věku musí každý udělat důležité rozhodnutí: Konat dobro, nebo nasávat a užívat si? Zkus kompromis: Vysaj všechno, co je dobré, a pořádně si to užij! Krásné narozeniny.

Počet písmen: 175 - QR kód - Email

K narozeninám Ti přeji,Kristýnko milá, abys zdráva byla. Hvězdy ať jsou ti nakloněny. Vždyť ti blízcí štěstí přejí. U rodičů vždy zázemí máš, ať své děti s láskou vychováš.

Počet písmen: 172 - QR kód - Email

Tak tiše jako sen přišel Tvých narozenin den, žij blaze, v plném zdraví, užívej toho, co Tě baví. Ať se na Tebe štěstí směje, to ze srdce Ti přeje

Počet písmen: 146 - QR kód - Email

Bylo to k večeru? Bylo to z rána? Tenkrát k Tvým rodičům přiletěla vrána. Dnes už na tom tolik nezáleží, protože čas rychle běží. Je tomu už 15 let, co poprvé jsi spatřila svět. Hodně štěstí, zdraví a mnoho úspěchů do dalších let Ti přejí

Počet písmen: 238 - QR kód - Email

Ať kvetou růže na tvé tváři, ať z tvých očí jen láska září! Tvé srdce ať neví, co je lásky klam, to vše Ti přeji k Tvým narozeninám. Buď hrdá na svou lásku a nedávej své srdce v sázku. Ať hodně zkusí ten, kdo chce Tvoji lásku!

Počet písmen: 226 - QR kód - Email

Přiskákal sem zajíček, v pacičkách měl balíček. Prý ti přeje hodně zdraví, taky štěstí, hodně lásky, ať nemáš žádné vrásky. My se k němu přidáváme, přejeme ti jen to nej, buď v pohodě nejen tento den. To ti přejí a na tebe myslí...

Počet písmen: 231 - QR kód - Email

Až uvidíš svůj dárek k narozeninám, budeš skákat radostí. Přeji Ti co nejmíň starostí, přeji Ti štěstí, zdraví, spokojenost, ať v životě nepoznáš nouzi a máš všeho dost.

Počet písmen: 169 - QR kód - Email
121 - 130 z 188 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz