Přání k svátku pro Robert (29.dubna)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Robert, kteří slaví svůj svátek dne 29.dubna. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Roberte, já tě mám ráda, nejen jako kamaráda, bezhlavě tě miluju, svou věrnost ti slibuju. Přeju ti dnes krásný svátek a až vkročím do tvých vrátek, polibků ti tisíc dám, zatím je aspoň posílám :-*

Počet písmen: 198 - QR kód - Email

Robert dneska svátek má, budem slavit do rána. Budem slavit, jak se patří, jeho jméno dneska září. My ti, Robí, přejeme štěstí, zdraví, lásku. Přejeme Ti od srdce mít po boku krásku. Jsme s Tebou. Krásný svátek Ti přejí

Počet písmen: 220 - QR kód - Email

Dneska Robča svátek má, to zas bude vypadat. Bude slavit po staru, s kámošema u baru. Moc to, Robčo, nepřežeň, ať ti potom není zle. To ti přeje jedna známá, nemusí být podepsána.

Počet písmen: 180 - QR kód - Email

Kdopak to dnes svátek slaví? Komu přejem štěstí, zdraví? Koho máme tolik rádi? Čí je tohle přání? Zkus hádat třikrát, Roberte :-)

Počet písmen: 130 - QR kód - Email

Robe, přejem všechno nej, hodně štěstí, zdraví, ať máš svátek báječnej a splní se ti přání.

Počet písmen: 92 - QR kód - Email
1 - 5 z 5 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz