Přání k svátku pro Klaudie (5.května)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Klaudie, kteří slaví svůj svátek dne 5.května. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Já ti přeju, Klaudie, ať jsi vždy tam, kde to žije, kámošku jako ty jsem si vždy přála, všechno nej k svátku, mám tě moc ráda.

Počet písmen: 126 - QR kód - Email

Přejeme ti, Klaudie, ať dneska svět tvůj je. A splní se ti každý sen, co napadá tě jen. Krásný svátek.

Počet písmen: 102 - QR kód - Email

Přejeme ti, Klaudie, ať se ti nádherně žije, peněz vždy dostatek máš, na světě si jen užíváš.

Počet písmen: 93 - QR kód - Email

Klaudie nám dneska září v jinak nudném kalendáři. Tak já Ti tedy přeju všechno nej, ať se Ti splní Tvůj tajný sen.

Počet písmen: 114 - QR kód - Email

Dneska Klaudie svátek slaví, tak nechť má uvolněné mravy, ať pije a skotačí a dech ji pak vystačí až do dne příštího, s přáním všeho nejlepšího...

Počet písmen: 146 - QR kód - Email

Milá Klaudie, dnes svátek máš, nevím co vše mám ti přát. Snád jen ať tě všichni rádi mají, ať tě vždy svou láskou zahřívají. Všechno nejlepší!

Počet písmen: 142 - QR kód - Email

Klaudii, která dnes svátek má, chci jen všechno dobré přát. Ať je šťastná jako blecha a zdraví má jako je v lese mecha. Dále hodně sluníčka a pusinky na líčka.

Počet písmen: 160 - QR kód - Email

Zvonky zvoní a svět se směje, každý dnes Klaudii štěstí přeje. Taky zdraví a pohodu, vždycky dobrou náladu. Všechno nejlepší ke svátku!

Počet písmen: 135 - QR kód - Email

Ať žije Klaudie, svůj svátek si užije! Přejeme ti, co se přává, to nej, co nám život dává. Klaudie, jsi super človíček, snad potěší tě těch pár slovíček.

Počet písmen: 154 - QR kód - Email

Klaudie naše drahá, ať ti život dává největší ze svých pokladů, ať pořád máš dobrou náladu a každý okamžik si užíváš, ať po čem toužíš, to máš.

Počet písmen: 144 - QR kód - Email
1 - 10 z 11 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz