Přání k svátku pro Tomáš (7.března)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Tomáš, kteří slaví svůj svátek dne 7.března. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Vše nejlepší, Tomáši, ať tě dneska unáší nekonečný proud radosti, co pohltí tvé starosti.

Počet písmen: 90 - QR kód - Email

Přejeme ti, Tomášku, ať překonáš každou překážku, nikdy nesejdi ze správné cesty, abys to pořád byl ty - ten super klučina, co každý ho rád má... Jen to nej přejí

Počet písmen: 163 - QR kód - Email

Dobré ráno, Tome! Copak to tu dneska máme... Svátek tvůj se slaví - tak hodně štěstí, zdraví! Měj se pořád suprově, to ti přejem tutově... No a ještě plno věcí, jsi náš bezva kámoš přeci.

Počet písmen: 188 - QR kód - Email

Tomáš, to je príma chlap - cítíte to taky tak? Jak jinak, nezbývá než přitakat... Všechno nej, Tome!

Počet písmen: 101 - QR kód - Email

Miluju tě víc než sebe, ty jsi moje modré z nebe. Tomáši, mě bez tebe hrozná samota zebe. Proto chci být dneska s tebou, oslavit tvůj svátek ve dvou. Věřím, že nic nenamítáš, tak za chvilku mě tam máš ;) Všechno nej!

Počet písmen: 217 - QR kód - Email

Pošleme přáníčko, pro naše srdíčko. Srdíčko pro radost, pošleme z lásky, koupíme kytičku, popřejem trošičku. Milý Tomášku, přejeme Ti jen to nej, v poho si to užívej. To Ti přejí

Počet písmen: 179 - QR kód - Email
1 - 6 z 6 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz