Přání k svátku pro Doubravka (19.ledna)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Doubravka, kteří slaví svůj svátek dne 19.ledna. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Doubravka má svátek dneska, věru je to holka hezká, nejeden mladík se za ní otáčí, nejednoho svým úsměvem omráčí. Je to naše princeznička, přejeme jí od srdíčka hodně štěstí, zdraví, snů, co se vloudí do jejích dnů. To ti, Doubravko, přejí

Počet písmen: 240 - QR kód - Email

Doubravka je dívkou dne, vše nejlepší přejeme, ty naše malá svůdnice, štěstí, zdraví nejvíce, a taky lásku a přátele, ať je ti na světě vesele.

Počet písmen: 144 - QR kód - Email

Ten den už je tady, Doubravka dnes slaví! Hip hip hurá, hip hip harú, ať oslavy mají grádu! Všechno nej, zlato, ať život stojí za to.

Počet písmen: 134 - QR kód - Email

Doubravka má dneska svátek, snad nebude mít v hlavě zmatek. Doubravko, ty holka milá, buď stále spokojená. Také trochu zdravíčka, hlavně žádná opička. Na svátek to nepřežeň, ať ti potom není zle. Krásný svátek přejí

Počet písmen: 216 - QR kód - Email
1 - 4 z 4 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz