Přání k svátku pro Ondřej (30.listopadu)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Ondřej, kteří slaví svůj svátek dne 30.listopadu. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Hodně štěstí, zdraví, Ondřej svátek slaví, sny ať se ti splní, život máš lásky plný. To je je naše gratulace, tví kolegové z práce.

Počet písmen: 132 - QR kód - Email

Ondra, to je jednička! Ví děda a babička... Přejeme ti jen to nejlepší, zůstaň takový, jaký jsi. Máme tě moc rádi, vnoučku náš milovaný. Babička a dědeček.

Počet písmen: 156 - QR kód - Email

Milý Ondrášku! Přejeme Ti k svátečku plnou náruč dárečků. S kamarády popíjej, však je dneska ten tvůj den. Jen to nejlepší ti přejí

Počet písmen: 132 - QR kód - Email

Ondro, ty dnes svátek máš! Tak snad si ho užíváš... Přidávám se ke všem těm, co chtěj ti popřát super den a k svátku všechno nejlepší... Bezva kámoš? To jseš ty!

Počet písmen: 162 - QR kód - Email

Ondráškův je dneska den... hodně štěstí, zdraví jen! Všechno nejlepší k svátečku, máme tě moc rádi, chlapečku.

Počet písmen: 111 - QR kód - Email

Hopká zajíc sem a tam, tam a sem, chce ti, Ondro, popřát bezva den. Co to drží v pacičce? Zkus hádat maličko... Není to tak těžké... přece pro tebe přáníčko! Hodně štěstí, zdraví, v přáníčku se praví, starosti hoď za hlavu a honem běž na oslavu! O tvém svátku se ví všude, třeba i ten zajíc tam bude...

Počet písmen: 303 - QR kód - Email

Ondrášku, princi můj pohádkový, přeju ti dnes ráno suprový, doufám, že ses dobře vyspinkal a nějaký krásný sen se ti zdál... Tvojí princezně se zdálo o... hádej, kdo je to? No přece ty, jen o tobě mám sny. Jen tebe miluji... a k svátku gratuluji! Všechno nejlepší, zlatíčko, posílám pusinku na líčko.

Počet písmen: 301 - QR kód - Email

Ztratil zajíček ušáček cestičku, nedostal se náš Ondrášek k přáníčku... a tak aspoň zpožděně vše nejlepší přejeme...

Počet písmen: 117 - QR kód - Email
1 - 8 z 8 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz