Přání k svátku pro Čestmír (8.ledna)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Čestmír, kteří slaví svůj svátek dne 8.ledna. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Čestmír, to je kabrňák, Čestmíra má každý rád! Jó, kamaráde, je to tak, a tak ti chcem k svátku přát. Hodně štěstíčka a zdravíčka, a než skončí tahle básnička, přidáme ještě lásku a přátele, protože s těmi je vždy vesele, a taky ať je svět podle tvých představ, pořádně to dneska, Čestmíre, oslav. Samozřejmě ti přejem ještě mnohem víc, a plno věcí, co se nedá říct.

Počet písmen: 367 - QR kód - Email

Čestmírku, vše nejlepší, špatné ať se polepší, štěstí je tvým kamarádem, ať jsi zdravý každým pádem, aby tě nic netrápilo, na světě ti dobře bylo, splnilo se, co si přeješ, ať se den za dnem směješ, lásku máš a přátele, to ze srdce ti přejeme.

Počet písmen: 244 - QR kód - Email

Že máš svátek, to se ví, ať se ti tvé sny vyplní. Přejeme ti, Čestmíre, ať ti vždycky všechno jde, starosti hoď za hlavu, nikdy nepoznej otravu, stále jenom šťastný buď, do života měj vždy chuť, ať ti slouží zdravíčko, přátele, lásku máš, tím končí naše přáníčko, oslavenče náš.

Počet písmen: 279 - QR kód - Email
1 - 3 z 3 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz