Přání k svátku pro Lubomír (28.června)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Lubomír, kteří slaví svůj svátek dne 28.června. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Lubomír dnes slaví, to jsme všichni rádi, je to báječný společník, nikdy s ním nechybí smích, kdyby takových jako on bylo více, svět by byl jedna velká veselice. Pohodový svátek, kamaráde.

Počet písmen: 189 - QR kód - Email

Svátek jako z pohádkového příběhu od srdce ti, Lubomíre, přeju.

Počet písmen: 64 - QR kód - Email

Lubomíre, chcem ti přát, ať máš lásku komu dát, ať jsi šťastný jako blecha, zdraví pevné osud ti nechá, ať jdeš od úspěchu k úspěchu svým životem bez spěchu, každý den si užívej, k svátku přejem všechno nej.

Počet písmen: 208 - QR kód - Email

Dneska slaví Lubomír, přejeme mu v duši mír, spoustu přátel kolem sebe, k tomu lásku, modré z nebe, štěstí ať vede tvé kroky, úspěšné jsou další roky.

Počet písmen: 151 - QR kód - Email

Lubomíre, ty jsi jediný člověk na světě, který mě dokáže opravdu vždycky rozveselit. Jsem moc ráda, že jsem tě poznala a můžu jít životem po tvém boku. Miluju tě celým svým srdcem i duší. Krásný svátek, lásko.

Počet písmen: 210 - QR kód - Email
1 - 5 z 5 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz