Přání k svátku pro Eva (24.prosince)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Eva, kteří slaví svůj svátek dne 24.prosince. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Chtěla jsem ti napsat k svátku báseň, Evo, nenapadl mě rým, snad jedině - dřevo. Přestože to mému sluchu lahodí, k tobě se to ale vůbec nehodí. A tak vytahuju ze šampusu zátku a přeju ti, Evo, vše nejlepší k svátku.

Počet písmen: 216 - QR kód - Email

Hodně štěstí, zdraví, Evi, tvůj úsměv prolamuje ledy, tvé kráse se nevyrovná nic, než být s tebou nechci víc. Pod letošní stromeček jsi můj nejhezčí dáreček. Doufám, že i já tvůj, budu stát při tobě stůj co stůj, protože tě miluji z celého srdce. Krásný svátek, lásko, a ještě hezčí Vánoce.

Počet písmen: 291 - QR kód - Email

Dneska Eva svátek má, my ti jdeme blahopřát. Štěstí, zdraví, všeho nej, buď v pohodě celý den.

Počet písmen: 95 - QR kód - Email

Jediná na světě svátek měla, první žena, jmenovala se Eva. Díky Adamovi slavíš i ty, máš stejné jméno, přeji Ti, ať život je pro Tebe rájem a trhat jablko je Ti povoleno.

Počet písmen: 171 - QR kód - Email

Hodně štěstíčka, zdravíčka, ať žije naše Evička! Máme tě, Evi, strašně moc rádi, k svátku ti gratulují kamarádi.

Počet písmen: 113 - QR kód - Email
1 - 5 z 5 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz