Přání k svátku pro Bohuslav (22.srpna)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Bohuslav, kteří slaví svůj svátek dne 22.srpna. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Dnes já budu slavit, do rána se bavit. Dneska moje láska slaví, snad se stále dobře baví. Je to láska života - miluji tě, lásko má. Bohoušku, dnes slavíš, přeji Ti jen zdraví. Ostatní už máš od doby, co mě znáš. Nikomu Tě nedám, navždy si Tě nechám. Tvoje Katka

Počet písmen: 262 - QR kód - Email

Všechno špatné, Bohuslave... nechej dneska, ať plave :-D Krásný svátek.

Počet písmen: 72 - QR kód - Email

Přítel dneska slaví, snad se dobře baví. Je to moje zlatíčko, já mu přeju zdravíčko. Bohoušku, dnes slavíš, přeji Ti, ať se bavíš. Ty jsi moje zlatíčko, věnuji Ti mé láskou nabité srdíčko. Srdíčko Ti ráda dám, protože Tě ráda mám. Miluji tě, lásko má, svátek oslav, jak se dá. Tvá Kačenka

Počet písmen: 289 - QR kód - Email

Milej zlatej Bohouši, měl bys dostat za uši :) Dnes to ale nechme být - to bys nesměl svátek mít. Raději ti popřejem, štěstí a zdraví jen, nikdy do kapsy neměj hluboko, v práci se dostaň vysoko, v osobním životě pak lásku věrnou, jelikož světem jde se líp ve dvou, a pořád se, Bohouši, směj, super se nejen dnes měj.

Počet písmen: 317 - QR kód - Email

Bohuslave, dobrý brachu, přejem život beze strachu, štěstí nechť tě provází, nic ti nikdy neschází. K svátku přejí

Počet písmen: 115 - QR kód - Email
1 - 5 z 5 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz