Přání k svátku pro Michal (29.září)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Michal, kteří slaví svůj svátek dne 29.září. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Michálek má svátek svůj dnes, snad potěší ho naše esemes. Dny plné her si užívej, přejem ti všechno nej.

Počet písmen: 105 - QR kód - Email

Michálečku, zlato moje, navždy budu láska tvoje, strašně moc tě miluju, věrnost tímto slibuju. Bezva svátek dneska měj, já ti přeju všechno nej.

Počet písmen: 145 - QR kód - Email

Běžel králík po louce, ten, co žije v klobouce, a hned mi říkal: Dneska slaví Michal! Přeju ti, co se k svátku přává, ať máš vše, čeho se ti nedostává, štěstí kopíruje tvé kroky a zdravý jsi dlouhé roky, s přáteli je ti vždy do skoku, věrnou ženu máš stále po boku, a tak dále, a tak dále... Měj se dobře, kamaráde!

Počet písmen: 316 - QR kód - Email

Myšáček dnes slaví, tak ať se skvěle baví. Já Ti přeji jen to nej, z plna hrdla život užívej. Krásný svátek, Miško, přeje

Počet písmen: 122 - QR kód - Email

Co že? Svátek Michal slaví? Tak, příteli, hodně zdraví, štěstí stálé, přátele pravé, skutečností ať se stane největší tvé přání, tak zní naše blahopřání.

Počet písmen: 154 - QR kód - Email

Miška dneska svátek slaví, snad se bude dobře bavit. Já ti přeju, Myšáku, štěstí, zdraví, lásky moc, ať jsi zdravý celý rok. To ti přeje

Počet písmen: 137 - QR kód - Email
1 - 6 z 6 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz