Přání k svátku pro Ilona (20.ledna)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Ilona, kteří slaví svůj svátek dne 20.ledna. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Vše nejlepší, Ilonko, ty jsi naše zlatíčko, máme tě rádi ne malinko, přejem štěstíčko, zdravíčko, tvé nejhezčí sny ať se stanou skutečností, jen slunečné dny a přátel, lásky vždycky dosti.

Počet písmen: 189 - QR kód - Email

Krásné dobré ráno, Ilonko, naše oslavenkyně, ať je ti štěstí dáno a nic dobrého tě nemine. Naopak všechno zlé ať se ti, Ilonko, vyhýbá, pevné zdraví přejeme a ať snová je cesta tvá.

Počet písmen: 182 - QR kód - Email

Ilonka už připravuje, chlebíčky si nazdobuje. Vínečko a šampíčko, pro chlapíky pivečko, už se všechno chladí, Ilonka už řádí. Na ten její sváteček musí všechno klapnout, přejeme ti zdraví, tvůj muž ať tě nezlobí. To ti přejíMartin a Petra Jen to nejlepší přejeme!

Počet písmen: 264 - QR kód - Email

Hvězdičko moje na nebi, Ilonko, s tebou tak dobře je mi, jsme spřízněni našimi dušemi, naše láska je ráj na zemi. Ilonko, já tě moc miluji, navždy ti věrnost slibuji a k dnešnímu svátku gratuluji, na bílém mráčku připluji. Připluji přímo za tebou, největší láskou, mou jedinou, a dnešek strávíme ve dvou, do slavení se vrhnem s vervou. Na dálku zatím připíjím na tvé zdraví, ještě jsem daleko, ale to se spraví, už brzy ti dám polibek zaláskovaný a budu ti šeptat slůvka zamilovaný. Zatím se, Ilonko, lásečko, měj, k svátečku přeju ti všechno nej, od rána do večera stále se směj, každého okamžiku si užívej.

Počet písmen: 609 - QR kód - Email
1 - 4 z 4 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz