Přání k svátku pro Alexandr (27.února)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Alexandr, kteří slaví svůj svátek dne 27.února. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Hodně štěstí, zdraví, náš Saša dneska slaví, tak ať ho život baví, stále veselí se s námi. Sašo, máme tě rádi, gratulují kamarádi.

Počet písmen: 131 - QR kód - Email

Sašo, chci ti říct bez vytáček... ty jsi můj největší miláček, s tebou se bavím jako nikdy, svou přítomností mi dodáváš síly. Jsem moc ráda, že jsem tě potkala a naše srdce se do sebe zamilovala. Dneska máš svátek, a tak ti přeji, ať paprsky sluníčka tě stále hřejí, optimismus je tvým věčným společníkem a osud tě obdaří nejedním splněným sníkem. Hodně štěstí, zdraví a dalších dobrých věcí ti ze srdíčka přeje a mnoho sladkých pusinek posílá

Počet písmen: 444 - QR kód - Email

Alexandře, tvůj je den, a tak dneska slav ho jen, starosti hoď za hlavu, užívej si oslavu. Přejeme ti k tvému svátku nekonečně krásných pátků, ať neskolí tě žádná chřipka, stále jsi zdravý jako rybka, dobře se bavíš s přáteli a tvé tajné sny se splnějí. Všechno nej přejí

Počet písmen: 272 - QR kód - Email
1 - 3 z 3 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz