Přání k svátku pro Hubert (3.listopadu)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Hubert, kteří slaví svůj svátek dne 3.listopadu. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Hubertův svátek je dnes, Hubertova je i tahle SMS: Vše nejlepší přejem, štěstí, zdraví nejen, kromě přátel také lásku, svěží vítr do tvých vlásků, splň si každý tajný sen, prožij super dnešní den.

Počet písmen: 197 - QR kód - Email

Že dnes svátek Hubert má, zrovna se k nám dostává. Nezbývá tak než ti přát, aby tě měl každý rád, zdraví, štěstí nechybělo, tvé tělo se dobře mělo, stejně jako tvoje mysl, aby život dával smysl, dobrý pocit si z něj měl, ani střípek ti nechyběl toho, po čem tvé srdce touží, když se večer stíny dlouží a tvé myšlenky potají do říše snů se vydají...

Počet písmen: 349 - QR kód - Email

Hvězdy šly o dům dál, nádherný den nastal, a kdo že to dneska slaví? Jeden náš dobrý známý! Jeho jméno je Hubert, nikdy nezkazí žádný žert, ale nechci ho vychvalovat, hlavně mu krásný svátek popřát. Takže, Huberte, všechno nej, ať den máš fakt povedenej :-)

Počet písmen: 258 - QR kód - Email

Huberte, svátek oslav dle svých představ, vyčisti si hlavu, chvilku světu se nestav, nech se unášet v rytmu relaxace, tak zní naše upřímná gratulace.

Počet písmen: 150 - QR kód - Email
1 - 4 z 4 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz