Přání k svátku pro Ingrid (27.ledna)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Ingrid, kteří slaví svůj svátek dne 27.ledna. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Inuška dnes svátek slaví, snad se taky dobře baví. Nejsme s tebou, Inuško, posíláme přáníčko. Pro radost přání pošleme tobě, kytičku věnujem, na dálku připijem, ať jsi zdravá, veselá, to ti přeje rodina.

Počet písmen: 204 - QR kód - Email

Ingrid slaví dneska, je to chvíle hezká, všichni se s ní sejdeme, to nejlepší popřejeme, hlavně hodně zdraví a ať tě život baví, štěstíčko vždy při sobě, na světě se měj žůžově, ať nic ti už nebrání splnit si svá přání. To ti přejí

Počet písmen: 232 - QR kód - Email

Ingrid dneska svátek má, už si jistě dopřává. Kéž bychom teď byli spolu u tvého slavnostního stolu. Na zdraví ti připíjíme a na dálku moc zdravíme.

Počet písmen: 148 - QR kód - Email

Ingrid dneska svátek má, na plno jej užívá. Přejeme Ti pohodu, hlavně žádnou nehodu. To Ti přejí kamarádi, kteří - ač to nevypadá - Tě mají moc rádi. Krásný svátek, Ingridko.

Počet písmen: 175 - QR kód - Email

Ingrid slaví, hodně zdraví a taky štěstíčka přejí ze srdíčkaJana a Petr

Počet písmen: 72 - QR kód - Email

Ingrid, my ti přejem, co se přává nejen, plno speciálních věcí, jsi naše Ingrid přeci!

Počet písmen: 87 - QR kód - Email
1 - 6 z 6 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz