Přání k svátku pro Vladimír (23.května)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Vladimír, kteří slaví svůj svátek dne 23.května. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Vladimíre, kamaráde, ať tě mají rádi všude, kam přijdeš, ať úspěch máš, života si užíváš, ať nechybí ti štěstí, zdraví, upřímná láska a přátelé praví.

Počet písmen: 151 - QR kód - Email

Vladimíre, přejeme ti, ať za tebou holky letí, peníze se jenom hrnou, nepoznáš jejich tvář druhou, ať si prostě jen užíváš a vše, co chceš, máš.

Počet písmen: 144 - QR kód - Email

Dneska slaví Vladimír, a tak ti k svátku přejeme v duši klid a mír. Jsi báječný kamarád, proto tě má každý rád. Prožij dnešek svátečně, měj se pořád báječně.

Počet písmen: 157 - QR kód - Email

Vladimíra dnes je den, přejeme ti štěstí jen, zdraví jakbysmet, to nej do dalších let. K svátku blahopřejí ...

Počet písmen: 111 - QR kód - Email

Vladimíre, chlapíku, nebuď furt v kvapíku, aspoň dneska se zastav a pořádně to oslav. Hodně štěstí, zdraví ze srdce ti přejem, ať se ti splní, co chceš jen.

Počet písmen: 156 - QR kód - Email

Vše nejlepší, Vladimíre, ať krásné jsou tyhle chvíle, svátek jednou v roce máš, tak ať si ho užíváš!

Počet písmen: 101 - QR kód - Email

Vladimíre, měj se fajnově, ať tě večer vysílaj na Nově jako nejšťastnějšího člověka pod sluncem, dnešní oslava ať je jak krásný sen.

Počet písmen: 132 - QR kód - Email

Jsem rád, Vladimíre, že si tak rozumíme, lepšího kamaráda si nemůžu přát, chci ti dnes od srdce gratulovat. Všechno nejlepší k svátku, příteli.

Počet písmen: 144 - QR kód - Email

Vladimíre, jsi jediný na světě, jen pro tebe moje srdce kvete, jen po tobě touží duše má, s tebou se mi nejlépe usíná. Krásný svátek, lásko. Miluju tě.

Počet písmen: 152 - QR kód - Email

Dobré ráno, Vladimíre, dnes večer tě navštívíme a tvůj svátek oslavíme, už se na to moc těšíme. Jseš kamarád báječnej, přejeme ti všechno nej, ať je ti hej, zatím se měj.

Počet písmen: 171 - QR kód - Email
1 - 10 z 11 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz