Přání k svátku pro Daniel (17.prosince)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Daniel, kteří slaví svůj svátek dne 17.prosince. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Dnes je tvůj sváteční den a mají tě rádi tvý kamarádi nejen. Proto ti z celého svého srdíčka přeji hrozně moc zdravíčka, lásečky a štěstíčka. Vše nejlepší, Danečku, jen k tvému svátečku!

Počet písmen: 187 - QR kód - Email

Vše nejlepší, Danieli, popřát bychom ti dnes chtěli, ať jsi šťastný, ať jsi zdravý, prostě ať tě život baví, ať se splní to, co chceš, světem bez překážek jdeš. To ti, Dane, k svátku přejí

Počet písmen: 189 - QR kód - Email

Dnes je tvůj sváteční den, Dane, můžeš si přát, co jen Tě napadne. Nejen Tví kamarádi Tě mají rádi, proto ti z celého svého srdíčka přeji moc spokojenosti a zdravíčka. Vše nejlepší, bratříčku, přidá se ke Tvému štěstíčku. Užij si svátek dosyta, vždyť máš ho jen jednou v roce.

Počet písmen: 277 - QR kód - Email

Danieli, ty jseš zlato, ať tvůj svátek stojí za to. Přátele, lásku, štěstí, zdraví, zkrátka všechny věci pravý, přejeme ti ze srdíčka, ať tě život stále hýčká.

Počet písmen: 160 - QR kód - Email
1 - 4 z 4 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz