Přání k svátku pro Martin (11.listopadu)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Martin, kteří slaví svůj svátek dne 11.listopadu. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Martínek má dneska svátek, snad nebude mít v hlavě zmatek. Já ti přeji, Martínku, jenom čistou hlavinku. Oslav svátek postaru, s kámošema u baru. Já ti přeji od srdíčka štěstí, zdraví, lásky jen, buď v pohodě celý den. To ti přeje kamarádka, která tě má strašně ráda. Jen to nejlepší, hlavně zdraví ti přeje

Počet písmen: 308 - QR kód - Email

Přejeme ti, Martínečku, k tvému dnešnímu svátečku, za špatným udělej tečku a užívej šťastného životečku. Máme tě moc rádi, chlapečku.

Počet písmen: 134 - QR kód - Email

Vše nejlepší, Martínku, přejem krásný sváteček, posíláme pusinku a taky malý dáreček.

Počet písmen: 86 - QR kód - Email

Martin, to je klasa chlap, můžeš na něj spoléhat, je to super kamarád, a tak ho má každý rád. Martine, jsi prostě nej, krásný svátek dneska měj!

Počet písmen: 145 - QR kód - Email

Ten náš Máťa dneska slaví, tak mu přejem štěstí, zdraví. Ať je šťastný, taky zdravý, to mu přejí kamarádi.

Počet písmen: 107 - QR kód - Email

Sníh jsi sice nedodal, ale vína koštnout dal. Dětem pochuti to není, jen dospělí si toho cení. Tak číši pozvednem a k svátku popřejem! Vše nej k svátku přejí

Počet písmen: 158 - QR kód - Email

Přejeme ti, Martínku, nejednu dobrou lahvinku a plno upřímných blahopřání od lidí, co tě mají rádi. A že jich ale je! I my ti přejeme... Vše nejlepší k svátku, život jak pohádku, štěstí, zdraví a plno maličkostí, co naplní tvůj život radostí.

Počet písmen: 243 - QR kód - Email

Přijede Martin na bílém koni? Kdoví? Že většinou jezdil, pamětníci poví. K svátku Ti, Martine, blahopřeji, bělouše zapřáhni, spanilou jízdu při oslavě přeji.

Počet písmen: 158 - QR kód - Email

Martine, dneska slavíš! Tak ať se dobře bavíš! Hodně štěstí, zdraví! Ty jsi přítel pravý! Máme tě moc rádi! Tvoji kamarádi.

Počet písmen: 124 - QR kód - Email

Martinů je na světě mnoho, ale ty jsi jen jediný. Prostě ten nejlepší. Díky za všechno. Máme tě moc rádi. Krásný svátek.

Počet písmen: 121 - QR kód - Email
1 - 10 z 10 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz