Přání k svátku pro Miloslav (18.prosince)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Miloslav, kteří slaví svůj svátek dne 18.prosince. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Dneska slaví Miloslav, tak ti jdeme k svátku přát. Hodně štěstí, zdraví, ať se všechno spraví, užíváš si pohody, života bez nehody, ať máš úspěch v práci, vždy najdeš čas na legraci, doma ti to všechno klape... Tak na zdraví, ty náš chlape!

Počet písmen: 241 - QR kód - Email

No tak vstávej, Miloslav! Máš dnes svátek, tak to slav ;) Jsi ten nejlepší přítel, tak přejem štěstí pytel, zdraví létající talíř, co zrnko prachu, to halíř, sny ať zlatá rybka splní, a když nevíš, ona to ví, pěknou babu, rychlý fáro nadělí ti, a leháro, práce ničí člověka, to je pravda odvěká. Zatím se měj, Miloslave, řádně zapíjej, ať to plave :)

Počet písmen: 351 - QR kód - Email

Ať žije Miloslav! Pořádně ten svátek oslav. Přejeme ti, ty náš chlape, ať ti doma všechno klape, v práci kopu úspěchů, klidný život bez spěchu, pevné zdraví spoustu let, porci štěstí jakbysmet, ať se ti splní nejeden sen, měj se super každý den. To ti, Miloslave, přejí

Počet písmen: 270 - QR kód - Email
1 - 3 z 3 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz