Přání k svátku pro Miloš (25.ledna)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Miloš, kteří slaví svůj svátek dne 25.ledna. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Milošek dnes svátek má, krásně si to užívá. Přejeme Ti zdravíčko, štěstíčko a lásku, buď v pohodě, ať nemáš ani jednu vrásku. Krásný svátek, Milošku. To Ti přejí

Počet písmen: 162 - QR kód - Email

Miloši, Miloši, ty náš kluku ušatý. Tak ti přejem zdravíčko, ať jsi zdravý, sluníčko. Taky trochu štěstíčka, ať jsi veselý jako rybička. Krásný svátek ti s láskou přejí

Počet písmen: 169 - QR kód - Email

Miloši, Miloši, dostaneš za uši :))) Jsi náš velký kamarád, každý tě tu má rád, protože jsi príma kluk, o tajemství ani muk, jsi taková dutá vrba, co by chtěl mít každý doma, vyslechneš, poradíš, přátele nikdy nezradíš. A tak ti dnes přejem k svátku, ať máš život jak pohádku, ať se pořád jenom směješ, se školou se statečně pereš, doma ať máš dobré zázemí, splní se ti všechny sny na zemi, taky ať jsi pořád zdraví, všechno špatné se rychle spraví. To ti přejí kamarádi, co tě mají moc rádi.

Počet písmen: 493 - QR kód - Email

Miloši, Miloši, ty náš kluku ušatý! Svátek dneska oslavuješ, vše krásné si pamatuješ. Na špatné věci nemysli, ty jsou jenom špatný splín. Krásný svátek, Milošku, buď v pohodě, drahoušku. To Ti přejí ti Tví známí, co Tě mají stále rádi.

Počet písmen: 236 - QR kód - Email
1 - 4 z 4 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz