Přání k svátku pro Jiří (24.dubna)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Jiří, kteří slaví svůj svátek dne 24.dubna. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Dneska Jiří svátek má, ten bude pít do rána. Přijdeme mu blahopřát, štěstí, zdraví vinšovat. Ať je stále veselý, zdraví a spokojený. To mu přejí kamarádi, kteří ho mají stále rádi.

Počet písmen: 181 - QR kód - Email

Dobré ráno, Jiříčku, posíláme v přáníčku hodně štěstí, zdraví a radosti samý, velkou lásku, dobré přátele a ještě mnohem víc ti přejeme.

Počet písmen: 137 - QR kód - Email

Na svatého Jiří radost se všudy šíří. Dneska přece Jirka slaví, tak se tady všichni baví. Je to super kamarád a každý z nás ho má rád. Společně ti přejeme, ať svátek v pohodě je. Všechno nejlepší, Jiří!

Počet písmen: 203 - QR kód - Email

Kampak tolik pospíchají Blíženci, Váhy i Štíři? Gratulovat, neboť přece jmeniny má Jiří! Tak štěstí a úsměvy, radost a zdraví, a oslav to tak, jak se svátky slaví! Na závěr dodávám v lehounkých rozpacích, že přeju i trochu luxusu, hlavu mít někdy v oblacích...

Počet písmen: 261 - QR kód - Email
1 - 4 z 4 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz