Přání k svátku pro Jitka (5.prosince)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Jitka, kteří slaví svůj svátek dne 5.prosince. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Posíláme pro Jitku k svátku krásnou kytku. Hodně štěstí, zdraví, ať se ti dobře slaví!

Počet písmen: 87 - QR kód - Email

Milá Jitko, k tvému svátku přeju všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí, lásky, ostatní je vedlejší. Dneska se ti, co si přeješ, splní zcela jistě. A když ne, tak nebuď smutná, vyjde ti to příště.

Počet písmen: 197 - QR kód - Email

Ahoj Jituško, přijmi ode mě srdečné blahopřání k Tvému dnešnímu svátku. Přeji Ti hodně zdraví, štěstí, lásky dost, pěkný dárek pro radost. No a víš, co Ti ještě posílám k dnešnímu Mikuláši místo pytlíku cukrovinek? Posílám Ti obrovský pytel pohody, dobrý nálady a hlavně pevné nervy. Měj se moc krásně a užij si to dnes. Pusinku na nosánek.

Počet písmen: 341 - QR kód - Email

Jitko, ty naše sluníčko, máme pro tebe přáníčko, přejem ti pevné zdravíčko, na každém kroku štěstíčko, před spaním pusinku na víčko ať ti vždy dává tvé zlatíčko, přátel ať máš ne maličko, splní se každé tvé přáníčko.

Počet písmen: 217 - QR kód - Email

Jituš slaví! Jituš jede! Vše nejlepší ti přejeme. Zdraví, štěstí, lásky dost, pěkný dárek pro radost. Pořádně to oslav, zapař, ničím si dnešní den nezkaž. Jen to nej, nej, mega nej, stylově se dneska měj!

Počet písmen: 205 - QR kód - Email
1 - 5 z 5 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz