Přání k svátku pro Marek (25.dubna)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Marek, kteří slaví svůj svátek dne 25.dubna. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Blahopřejem, Marečku, ke dnešnímu svátečku, hodně štěstí, zdraví, lásky, věrnou lásku jedné krásky.

Počet písmen: 100 - QR kód - Email

Přejeme ti, Marku, vše nejlepší k svátku, štěstí, zdraví a tak dále, všichni tě moc rádi máme.

Počet písmen: 95 - QR kód - Email

Vše nejlepší k svátečku přejeme ti, Marečku. Ty jsi naše sluníčko, měj vždycky všecičko. Moc rádi tě máme, pusinku posíláme.

Počet písmen: 125 - QR kód - Email

Marek má dnes krásný svátek, snad nebude mít v hlavě zmatek. Je to jenom svátek Tvůj, přejeme Ti štěstí půl. Štěstí, zdraví, lásečku, ať jsi šťastný, Marečku. Přejeme Ti jen to nej, krásně si svátek užívej.

Počet písmen: 207 - QR kód - Email

Marek dneska na nás září v jinak vágním kalendáři. Přejeme ti dobré ráno, aby to dnes za to stálo. Ať se splní tvoje přání, v radosti ti nic nebrání. Zdraví hodně, štěstí taky, velkou lásku, úspěchů mraky. Máme tě opravdu rádi, gratulují kamarádi.

Počet písmen: 248 - QR kód - Email

Dneska Marek slaví, ať se dobře baví. Štěstí, zdraví, lásečku přejeme ti, Marečku. Buď v pohodě celý den, ať se ti splní nejeden sen. Jen to nejlepší ti přejí

Počet písmen: 159 - QR kód - Email
1 - 6 z 6 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz