Přání k svátku pro František (4.října)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem František, kteří slaví svůj svátek dne 4.října. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Vše nejlepší k svátku přejeme ti, Franto, život měj jak pohádku, oslava ať stojí za to, taky hodně štěstí, to se vždycky hodí, k tomu pevné zdraví, kolem samé super lidi.

Počet písmen: 171 - QR kód - Email

Františkovi - na zdraví! Ať to dneska oslaví... Štěstí, zdraví, lásky mnoho. Tři, dva, chlastat - tak do toho!

Počet písmen: 111 - QR kód - Email

Kdo by to byl řek, že dnes slaví František... Hodně štěstí, zdraví, však ty víš, ať splní se ti, o čem sníš. K svátku blahopřejí

Počet písmen: 129 - QR kód - Email

Jeden známý dnes mi řek, že prý slaví František. Takže ty fakt slavíš? No - ať se dobře bavíš! Pořádně to dneska zapij, cos nezažil, to zažij, zkrátka, co si jen budeš přát, k svátku bych ti chtěl dát ;-)

Počet písmen: 205 - QR kód - Email

František má svátek dneska, tak oslava ať je hezká, proudem teče pivo z pípy, zdraví Jeho je jak řípy, jenom štěstí je mu v cestě, přátel mnoho, třeba dvě stě, lásku velkou jednu k tomu, pohodu do Tvého domu.

Počet písmen: 209 - QR kód - Email
1 - 5 z 5 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz