Přání k svátku pro Adriana (26.června)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Adriana, kteří slaví svůj svátek dne 26.června. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Dobré ráno, Adriano, ještě lepší celý den, prožij si ho s úsměvem. K svátku gratuluji, při zkouškách Ti úspěch přeji. Při ústních odpovídej tak, aby kantorům přecházel zrak. Na písemkách ať neváháš, vždyť Ty přece všechno znáš. Štestí, zdraví ať Ti přeje, ať se co chce kolem děje.

Počet písmen: 282 - QR kód - Email

Sluníčko začalo krásný den, v šatech vyběhni hnedka ven, krásná panno Adriano, přejeme ti dobré ráno. Dnes máš svátek, všechno nej, stále si jen užívej, zdraví pevné, přátel dost, mnoho věcí pro radost, velkou lásku ještě k tomu, štěstí ať chodí k tobě domů... Krásný svátek přejí

Počet písmen: 281 - QR kód - Email

Nemohli jsme dočkat rána, dneska slaví Adriana, je to naše květinka, jak si sladce hajinká... Máme tě moc rádi, sluníčko, přejeme štěstíčko, zdravíčko, ať se ti splní všechny tvé sníky, pusinka od tatínka a od maminky :-*

Počet písmen: 222 - QR kód - Email

Já vám jsem tak ráda, že dneska slaví Áda, přeju jí jen samá nej, splněných snů rej, zdraví celou nůši, štěstí až po uši, přátel dvacet domů, velkou lásku k tomu. Měj se super, zlatíčko.

Počet písmen: 187 - QR kód - Email

Přejeme ti, Adrianko, krásný svátek, dobré ranko, krásné, co se ti v noci zdálo, aby se skutečným stalo, a aby to nebylo málo, navrch vše, co by si tvé srdce přálo. Máme tě moc rádi.

Počet písmen: 183 - QR kód - Email
1 - 5 z 5 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz