Přání k svátku pro Stanislav (7.května)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Stanislav, kteří slaví svůj svátek dne 7.května. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Stanislave, měj se fajn, starosti ať jsou ti šajn, pročisti si dneska hlavu a užívej si svou oslavu. Hodně štěstí, zdraví a plno dalších věcí přejí

Počet písmen: 147 - QR kód - Email

Stanislave, je tvůj den, splň si dneska velký sen. Přejeme ti štěstí, zdraví, ať tě život pořád baví, krásnou lásku prožívej, k tvému svátku všechno nej.

Počet písmen: 154 - QR kód - Email

Přejeme ti, Stanislave, ať tvé srdce v štěstí plave, máš, na co jen pomyslíš, a jak si užít dobře víš. Všechno nejlepší k svátku.

Počet písmen: 129 - QR kód - Email

Stanislave, slavíš, tak ať se dobře bavíš, já ti přeju, co jen chceš, ať od života dostaneš.

Počet písmen: 92 - QR kód - Email

7. května je ten den, kdy Standa slaví svátek jen. Já Vám přeji, Staníčku, stále krásnou dušičku. Ať se štěstí Vás jen drží, zdravíčko Vás neopouští. To Vám přeje jedna známá, která na Vás myslí od rána.

Počet písmen: 204 - QR kód - Email

Jedno jméno v kalendáři a úsměv je rázem v tváři. To zas bude velká sláva, slavit budou Stanislava. Však to není konina, sejde se i rodina. Každý potřepe ti pacičkou, pak obdaří tě hubičkou. Pozvedne vína skleničku a řekne: „No tak na zdraví, Staníčku.” Proto i já se přidávám a kytku šeříků ti podávám. Proč zrovna šeříků? Co na to říci mám? No třeba odpověď víš ty sám...

Počet písmen: 374 - QR kód - Email

Stando, jsi můj miláček, posílám pusu na čumáček, miluju tě víc než sebe, pořád myslím jen na tebe. Všechno nej k svátku, lásko.

Počet písmen: 129 - QR kód - Email

Pozor, pozor!!! Dneska bude velká sláva, u Standíka až do rána. Dneska Standa oslavuje, tak ať si to jen užije. Přineste mu lahvinku, k tomu něco na zub, ať má radost, ať je šťastný, je to kámoš k nezaplacení. Užij si to, Standíčku, mám tě ráda, andílku. Krásně svátek oslavuj, ty jsi kamarád můj. Ty jsi prima človíček, jsi můj bezvadný andílek. Krásný svátek, k tomu zdraví, to ti přeje kamarádka, která s tebou není. I když nemůžu být s tebou jen, myslím na Tebe celý den. Krásný svátek Ti ze srdce přeje Tvá kamarádka Katka

Počet písmen: 528 - QR kód - Email

Stando, ty jsi moje láska, moje city nejsou sázka, miluju tě nekonečně a chci s tebou být věčně. Všechno nejlepší k svátku!

Počet písmen: 124 - QR kód - Email

Standa slaví - hodně zdraví, taky štěstí - nikdy pěstí, dobré přátele - pohodu kolem sebe, lásku pravou - starosti ať plavou, krásné dny - splněné sny, všechno nej - pořád se fajn měj.

Počet písmen: 185 - QR kód - Email
1 - 10 z 11 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz