Přání k svátku pro Oskar (1.srpna)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Oskar, kteří slaví svůj svátek dne 1.srpna. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Dneska slaví Oskárek, vše nejlepší - nazdárek, štěstíčko a zdravíčko, ty jsi naše sluníčko, záříš na nás z kočárku, líbáme tě, Oskárku.

Počet písmen: 136 - QR kód - Email

Oskare, jsi skvělý společník a za to ti patří velký dík. Splň si své největší sny, ať pomůžou ti k tomu další dny. To ti ze srdce přeje

Počet písmen: 136 - QR kód - Email

Přejeme ti, Oskare, ať ti zdraví zůstane, štěstí ať máš ještě víc, sny splní rej létavic, velká láska tě životem doprovází, mnoho přátel, ať ti nic neschází. Užij si ten svůj svátek.

Počet písmen: 183 - QR kód - Email

Oskare, Oskare, do roka a do dne... A tvůj svátek opět nadešel. Přejeme ti, aby se vydařil. Hodně štěstí, zdraví, splněných snů, překrásných dnů, úspěchů...

Počet písmen: 157 - QR kód - Email

Hodně štěstí, Oskare, ať pěkný den dneska je, řádně svátek oslavíš, s přáteli se pobavíš. Přejeme ti hodně zdraví, špatné věci ať se spraví, tvoje sny se vyplní, ať jsi pořád na koni.

Počet písmen: 184 - QR kód - Email
1 - 5 z 5 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz