Přání k svátku pro Luboš (16.července)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Luboš, kteří slaví svůj svátek dne 16.července. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Krásný svátek, Lubošku, máme pro tebe bombošku a taky nějakou maličkost, abys měl dneska radost.

Počet písmen: 97 - QR kód - Email

Vše nejlepší, Luboši, přejem štěstí až po uši, zdraví pevné jako ocel, velkou lásku, mnoho přátel, všechno, co chceš, ať taky dostaneš. Pěknej svátek.

Počet písmen: 151 - QR kód - Email

Luboši, tak je tady opět tvůj svátek. A já ti opět blahopřeji. A co že ti to vlastně přeji? Hlavně hodně zdraví, protože to je jedno z nejdůležitějších. Samozřejmě taky štěstí, protože bez toho se to v životě neobejde. A v neposlední řadě mnoho přátel, abys nebyl nikdy sám, a velkou lásku, protože s láskou je hned na světě líp a je strašně moc důležitá. Takže ještě jednou všechno nejlepší k svátku a měj se moc pěkně. Zatím ahoj.

Počet písmen: 433 - QR kód - Email

Tak ti nevím, Luboši, mám ti dát za uši, nebo tě pohladit? Můžeš mi poradit :D Ba ne, ty si zasloužíš jen pohlazení, takových človíčků moc na světě není... K svátku ti přeju všechno jen nejlepší, co takové není, ať se rychle polepší. Gratuluje

Počet písmen: 244 - QR kód - Email

Přejeme ti, Luboši, štěstí až po uši, zdraví plná příští léta, láska tvá ať stále vzkvétá, svátku si dnes užívej, s kamarády zapíjej.

Počet písmen: 134 - QR kód - Email
1 - 5 z 5 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz