Přání k svátku pro Ivan (25.června)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Ivan, kteří slaví svůj svátek dne 25.června. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Vše nejlepší, Ivane, ať na dvoře ti přistane, co si nejvíc přeješ, a pořád se jen směješ. Oslavuj, dnes svátek máš, no tak co ještě koukáš, upaluj už za náma, dáme na spolu frťana.

Počet písmen: 181 - QR kód - Email

K tvému svátku, Ivane, štěstí ať se ti dostane, zdraví ať vždy pevné máš, upřímnou lásku poznáváš, peníze ať nikdy nechybí, pryč jsou všechny tvé pochyby, ať na světě je ti zkrátka krásně, a máš třeba chuť i skládat básně. Dneska si ten svátek pořádně užívej, přejeme, Ivane, ať celý den je ti hej.

Počet písmen: 299 - QR kód - Email

Ivánku náš, copak děláš, dneska svátek slavíš, ať se dobře bavíš. Dorta, kytku nevedeme, tak Ti jenom popřejeme. Popřejem Ti, co se přává, štěstí, zdraví, velká sláva. To Ti přejí

Počet písmen: 180 - QR kód - Email

Kamaráde Ivane, určitě se nic nestane, když vypneš na jeden den - tak večer se půjde ven, pořádně to oslavíme, v hospodě to roztočíme, zatím všechno nej, dobře se dnes měj.

Počet písmen: 173 - QR kód - Email

Všechno nejlepší, Ivane, štěstí ať při tobě zůstane, pevnému zdraví se těš, nepoznej zlobu a lež, velká láska ať životem tě provází, splní se tvé sny, nic ti neschází. Tohle a ještě mnohem více ti k svátku přejí

Počet písmen: 212 - QR kód - Email
1 - 5 z 5 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz