Přání k svátku pro Slavomír (22.ledna)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Slavomír, kteří slaví svůj svátek dne 22.ledna. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Slavomírku, broučku náš, sváteček si užíváš. Slávo, ať ti zdraví slouží, nemoce se vyhýbají. To ti přejí ti tví známí, co s tebou nemůžou slavit. Krásný svátek, Slavomírku, přejeme!

Počet písmen: 182 - QR kód - Email

Slavomírku, všechno nej, mám tě ze všech nejraděj, ty jsi ten můj jediný, už dávno nemám pochyby, miluji tě pořád víc, tak to jsem ti chtěla říct. Snad potěšilo tě mé přáníčko, měj se krásně, zlatíčko.

Počet písmen: 202 - QR kód - Email

Slavomír, to dneska září v jinak fádním kalendáři, stejně záříš ty mezi námi, všichni tě máme moc rádi. Hodně štěstí, zdraví, ať se ti dnes slaví báječně, suprově, žůžově a tvůj svět se barví růžově. Vše nej k svátku přejí

Počet písmen: 223 - QR kód - Email

Vše nejlepší, Slavomírku, hodně štěstí, náš andílku, také zdraví k svátečku přejeme ti, chlapečku. A je toho ještě více, posíláme na tvé líce tucet velkých hubanů, užij si dnes oslavu.

Počet písmen: 185 - QR kód - Email
1 - 4 z 4 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz