Přání k svátku pro Veronika (7.února)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Veronika, kteří slaví svůj svátek dne 7.února. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Někteří lidé dokážou změnit svět, kolik jich na zemi je, snad pět? Jsem moc ráda, že jsem jednoho z nich potkala, a tak dovol mi, abych ti co nejvřeleji popřála. Verunko, k tvému svátku vše nejlepší, pro mě jsi poklad z pokladů největší. Ať se ti splní, co tvé srdce skrývá, brány pozemského ráje ti nic nezakrývá.

Počet písmen: 315 - QR kód - Email

Venku je sluníčko, ptáčci zpívají, kdopak dnes sváteček asipak oslaví? Verunka, to naše největší zlatíčko, hodně štěstí, zdraví přejeme ti, holčičko. Ať tvůj život je jako jeden velký sen a podle svých představ oslavíš tento den.

Počet písmen: 230 - QR kód - Email

Hopká si veverka se třemi oříšky, říkala, že svátek dnes slavíš ty, v každém tom oříšku je jedno přání, co se ti splní do příštího svítání. Tak neváhej a něco si přej! A hlavně si pořád jen užívej...

Počet písmen: 200 - QR kód - Email

Přeji Ti vítězství, dostůj svého jména, přeji Ti, aby v životě byla jsi jenom spokojená. Přeji Ti, Verunko, radost, štěstí, smích, splnění snů a přání Tvých. Vše nejlepší k svátku.

Počet písmen: 181 - QR kód - Email

Když se mnou nejsi, nebe je temné, upadám do samoty strašně bezedné. Hned jak se objevíš, sluníčko vysvitne a moje srdíčko bleskově procitne. Jsi pro mě hvězdička, co svítí na nebi, ať jsem zrovna kdekoliv na zemi. Děkuji za všechno, za to, že jsi, krásný svátek, Verunko, popřát ti chci.

Počet písmen: 289 - QR kód - Email
1 - 5 z 5 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz