Přání k svátku pro Šárka (30.června)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Šárka, kteří slaví svůj svátek dne 30.června. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Přejeme ti, Šáry, aby tvé dny za to stály, přátele na každém kroku, štěstí každičký den v roku, lásky náruč plnou, penízky ať se hrnou, zdraví pevné jako skála, aby ses pořád jenom smála. Všechno nejlepší k svátku.

Počet písmen: 215 - QR kód - Email

Když jsi byla, Šárinko, ještě malé miminko, tvůj svět bezstarostný byl, přejeme ti, aby se vrátil, aspoň na tenhle dnešní den, a tvůj svátek byl jako sen.

Počet písmen: 155 - QR kód - Email

Šárko, neznám nikoho lepšího, než jsi ty. Chovám k tobě jen ty nejvřelejší city. Jsi moje nejlepší kamarádka a mám tě moc ráda. Proto bych ti dnes ten nejlepší svátek přála.

Počet písmen: 174 - QR kód - Email

Přejeme ti, Šárinko, špatného jen malinko, dobrého milionkrát víc, ať vede tě šťastná svíc na tvojí životní cestě, ve všem ti držíme pěstě. Všechno nej k svátku.

Počet písmen: 162 - QR kód - Email
1 - 4 z 4 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz