Přání k svátku pro Martina (17.července)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Martina, kteří slaví svůj svátek dne 17.července. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Martino, přejeme ti, abys v každém okamžiku pocit měla: Vykonala jsem, co jsem chtěla.

Počet písmen: 87 - QR kód - Email

Krásné probuzení, Martinko, chcem ti zpříjemnit den malinko. Ty jsi naše sluníčko, posíláme ti přáníčko, abys štěstí, zdraví měla, žádná věc ti nechyběla. Nejen tohle ti ze srdce přejí

Počet písmen: 185 - QR kód - Email

Blahopřejem, Martino, ať je všechno splníno, co se ti v hlavince honí, ať slzičky nikdy neroní očíčka tvá veselá, ať oslava je skvělá, plná přátel nejlepších, a ať dárků největších k svátku se ti dostane, to ti všichni přejeme.

Počet písmen: 228 - QR kód - Email

Dnes naše Martina slaví, přejem jí štěstí i zdraví, plno splněných přání, večer krásné usínání. Všechno nejlepší, Martino.

Počet písmen: 123 - QR kód - Email

Zamiloval jsem se do jedné ženy, ta nad všechno cennější je mi, její jméno je Martina a dneska svátek má. A tak ti, Martinko, od srdce přeji, ať tě nejen tahle má slova hřejí, ať štěstí je stále s tebou a pevné zdraví máš samosebou, ať splní se tvoje přáníčka a tvé dny jsou plné sluníčka.

Počet písmen: 290 - QR kód - Email
1 - 5 z 5 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz