Přání k svátku pro Cecílie (22.listopadu)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Cecílie, kteří slaví svůj svátek dne 22.listopadu. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Hopká zajíc, hopká polem, Cecilka jde zrovna kolem, zajíček jí přání dá, ať se pořád krásně má, je šťastná a zdravá, potká ji láska pravá, ať splní se jí sny, to přání jsme psali my. Máme tě moc rádi, Cecilko. Krásný svátek!

Počet písmen: 225 - QR kód - Email

Ať žije Cecílie! Co hrdlo ráčí, se napije. Ať s přáteli se dnes dobře baví, vždyť přeci svátek svůj slaví... Přejeme ti, naše drahá, abys šťastnou nohou vstala, tvé sny se staly skutečností, zdraví a lásky měj vždy dosti. Máme tě rádi z celého srdíčka, jen pro tebe je tahle básnička.

Počet písmen: 285 - QR kód - Email

Cecílie naše milá, přejem, abys šťastná byla, mnoho přátel, zdraví pevné, ať miluje tě srdce věrné, všeho máš dost, nechybí ti peníze, ať to, po čem toužíš, splní se.

Počet písmen: 167 - QR kód - Email
1 - 3 z 3 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz