Přání k svátku pro Helena (18.srpna)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Helena, kteří slaví svůj svátek dne 18.srpna. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Naše milá Helenko, popřeji ti malinko. Hodně štěstí, zdraví, lásky a v životě žádný vrásky. Hezky si to užívej, na rady starších vždycky dej. Poslechni je, sluníčko, vychutnej si přáníčko. To ti přeje

Počet písmen: 201 - QR kód - Email

Helenko, jsi má pohádková víla, přeju ti k svátku, abys šťastná byla, zdraví pevné a stálý úsměv na tváři, ať tvoje hvězda pořád jasně září.

Počet písmen: 141 - QR kód - Email

Helenko, jsi naše princeznička, přejem ti, ať tě svět jenom hýčká, dětských radostí si užívej, k tvému svátku všechno nej.

Počet písmen: 123 - QR kód - Email

Krásný svátek, Heleno, v kalendáři vidím tvé jméno a rozzářená jsem jako sluníčko, říkám si - hned musím poslat přáníčko.

Počet písmen: 122 - QR kód - Email

Dneska slaví Helenka, naše malá dívenka. Přejeme ti jen to nej, ať tě má svět nejraděj.

Počet písmen: 88 - QR kód - Email

Hele, hele, hele, hádej, kdo dnes slaví? Hele, hele, hele, co kalendář praví? Hele, hele, hele, to jméno určo znáš! Hele, hele, hele, v zrcadle ji máš... Hele, tak si to užij, Helenko.

Počet písmen: 185 - QR kód - Email

Helčo, ty jseš ta nejlepší! Mám tě moc rád! Díky za to, že jsi. Všechno nejlepší k svátku.

Počet písmen: 91 - QR kód - Email

Helenka se baví, dneska svátek slaví. Přejeme Ti štěstí dost, spoustu zdraví a radost. Tento den je jenom Tvůj, s manželem zapij svátek svůj. Dneska máš nárok a my se ozvem za rok. Krásný svátek přejí

Počet písmen: 201 - QR kód - Email

Helenko, měj se moc pěkně, pořádně si ten dnešek užij. Svátek nemáš každý den, tak toho využij ;) Všechno NEJ!

Počet písmen: 111 - QR kód - Email

Ať žije Helča! Moje nejlepší kamarádka! Ty jseš nej! Mám tě moc ráda! Tak super svátek, štěstí a tak, zkrátka jen to nejlepší, jak jinak :)

Počet písmen: 140 - QR kód - Email
1 - 10 z 10 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz