Přání k svátku pro Petra (17.srpna)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Petra, kteří slaví svůj svátek dne 17.srpna. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Malé růžové prasátko přijde k tobě už zakrátko, dárek k svátku ti přinese a slavnostní řeč pronese. Tak čekej sváteční prasátko, máš ho tam, Petruško, zakrátko.

Počet písmen: 161 - QR kód - Email

Petra dnes svůj svátek slaví, pojďme jí všichni popřát zdraví, pevnou ruku ať stále má a štěstí rozdává. Ať lásku si chrání a stále pocit má, že život je krásný, jak rozkvetlá poupata.

Počet písmen: 185 - QR kód - Email

Petro, dnešní den svátečním písmem píšeš ty. Doufáme tedy, že bude podle tvých představ, stejně jako všechny dny, které po dnešku nastanou. K tvým jmeninám přijmi naše srdečné blahopřání.

Počet písmen: 188 - QR kód - Email

Petruško moje nejmilejší, hvězdičko nejzářivější, múzo mých všedních dnů, hrdinko všech krásných snů. Svátek nejkrásnější, párty nejdokonalejší, přátele nejzábavnější, víno nejvybranější. Zdraví a štěstí, život bez bolesti, plný radosti, žádné starosti. Přeje

Počet písmen: 260 - QR kód - Email
1 - 4 z 4 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz