Přání k svátku pro Pavlína (31.srpna)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Pavlína, kteří slaví svůj svátek dne 31.srpna. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Od té doby, co jsem tě potkal, jsi rozsvítila můj svět... K svátku, Pavlínko, bych ti rád popřál, abys měla život jako med. Pamatuj, ať se, co chce, stane, že mé srdce milovat tě nepřestane. Navždy s tebou za ruku chci jít, za tebe, Pavlínko, budu se i bít. Dneska slavíš svátek, a tak bych ti rád přál, nejeden šťastný pátek aby ti život dal. Zdraví stále pevné, štěstí ať máš při sobě a nic špatného s tebou nehne, měj se zkrátka suprově.

Počet písmen: 441 - QR kód - Email

Nadešel ten čas, škola začíná zas. Dneska ale, Pavlínko, slavíš, svátek přece máš, to víš. Pěkně si ho užívej, písničku si zazpívej. Hodně štěstí, zdraví, lásky, nedělej si žádné vrásky.

Počet písmen: 187 - QR kód - Email

Protože tě rádi máme, přání k svátku posíláme. Je, Pavlínko, jenom pro tebe, vše nejlepší ti přejeme.

Počet písmen: 102 - QR kód - Email

Všechno nejlepší, Pavlínko, užij si dnešní den, my myslíme na Tebe a přejeme Ti štěstí jen. Taky lásku a víru, co vše si jen můžeš přát, předem je Ti splněno, vždyť je nám s Tebou dobře tak akorát.

Počet písmen: 198 - QR kód - Email

Pavlínko, jseš super holka, bezva kamarádka a já tě mám moc ráda. Zůstaň pořád tak veselá a zábavná, jakou tě všichni znají. Přeju ti dnes krásný svátek, měj se celej den jako v ráji.

Počet písmen: 184 - QR kód - Email
1 - 5 z 5 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz