Přání k svátku pro Radka (14.září)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Radka, kteří slaví svůj svátek dne 14.září. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Dneska slaví Radka, prima kamarádka, hodně štěstí, zdraví taky, přátel, lásky ať máš mraky, každý den si užívej, k svátku přejem všechno nej.

Počet písmen: 142 - QR kód - Email

Radko, má noční tanečnice, chtěl bych s tebou být více, aby život náš byl jako sen, trávili jsme spolu každý den. Krásný svátek ti, lásečko, přeje

Počet písmen: 147 - QR kód - Email

Letí světem lísteček, že má Radka sváteček... Radko, přijmi přání upřímné od dobré kamarádky tvé, co ti přeje jen to nej, přes den štěstí prožívej, bez starostí usínej, dobré zdraví stále měj.

Počet písmen: 193 - QR kód - Email

Přejeme ti, Radko, ať je ti sladko, u srdce tě hřeje, tvá duše se směje, životem jdi bez nemoci, ať ti má vždy kdo pomoci, štěstí je ti nablízku, máš dostatek penízků, v práci úspěch slavíš, ale hlavně - ať se dobře bavíš! To ti k svátku přejí

Počet písmen: 244 - QR kód - Email

Že dnes slaví Radka, je pro mě zpráva sladká... Jsi moje nej kamarádka a já tě mám moc rád(k)a. K svátku přeje

Počet písmen: 111 - QR kód - Email
1 - 5 z 5 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz