Přání k narozeninám

Texty přání k narozeninám pro vaši inspiraci.

Tak Ti, milý Marečku, ty náš starý dědečku, přeju ještě dlouhá léta, ať Ti pleška brzy vzkvétá. Hodně štěstí, lásky, zdraví, jen ať Tě to neunaví! Ne abys zas místo medu, sáh po flašce toho jedu, jež pod názvem ethanol, transportuje z dur NAMOL.

Počet písmen: 245 - QR kód - Email

Život Ti píše zas o rok víc, slovíčkem psaným chci tedy říct: Žij podle svého, měj pevné zdraví, narozeniny oslav tak, jak se slaví. Popíjej víno, písničku zpívej, s veselou náladou na svět se dívej.

Počet písmen: 199 - QR kód - Email

Když nedám Ti květy, tak ať! Za mě mluví věty. Chci Ti jen říct, že mám skvělou sestřičku. Chci, abys věděla, jak skvělý člověk jsi. Neměň se a buď stále sestrou mou. Všechno nejlepší k Tvým narozeninám Ti ze srdce přeje

Počet písmen: 220 - QR kód - Email

Kloužeš se životem a někdy i padáš, s nabitým zadkem pak zase vstáváš. Když kopec je příkrý, prudký a strmý, lezeš co nejvýš, až přání si splníš. Nezdar Tě nezlomí, zápasíš dál, dnes zastav se, ohlédni, přeji Ti k narozeninám.

Počet písmen: 226 - QR kód - Email

Já ti přeji, zlatíčko, štěstíčko a zdravíčko. Oslav tvůj věk, jak se patří, bumbej, bav se za nás všechny. Jakmile se uvidíme, dárečky ti rádi dáme. Do té doby měj se fajn, opatruj se a žij dál. To ti přejí ze srdce

Počet písmen: 215 - QR kód - Email

Tak už je to 20 let, co Tvé srdíčko bije na tomto světě, a proto Ti přeji hodně štěstíčka, zdravíčka, penízků a lásky. To vše a ještě víc :o)

Počet písmen: 141 - QR kód - Email

Brácho milý, zas je Ti o rok víc a mně nezbývá, než Ti říct... Vše nejlepší, zdraví, lásky si važ a mě někdy navštiv zas. Mám pro Tebe malý dárek už teď, to abys nezapomněl, jak moc Tě mám rád.

Počet písmen: 193 - QR kód - Email

Na křídlech motýlích přilétá přáníčko, aby Ti, Verunko, svítilo sluníčko. Sluníčko štěstí, lásky a naděje, ať se Tvé srdíčko s radostí zasměje. Krásné narozeniny!

Počet písmen: 162 - QR kód - Email

Všechno nejlepší k narozeninám, stará vojno. Kdyby byli všichni lidé jako ty, hned by bylo na světě o mnoho líp. Tak ti přeju pevné zdraví, dostatek toho tolik potřebného štěstíčka a aby tvé dny plynuly tak, jak si to ty přeješ.

Počet písmen: 228 - QR kód - Email

Ať splní se vše, co tě napadá, ať okolo vládne dobrá nálada, ať štěstí a zdraví tě vždy provází a v životě nic ti neschází. To a ještě víc ti k narozeninám přejí

Počet písmen: 161 - QR kód - Email
51 - 60 z 173 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz