Přání k narozeninám

Texty přání k narozeninám pro vaši inspiraci.

Dvacet broučků po stromě leze, dvacet myšek se na kole veze, dvacet medvídků se v lese honí, dvacet růží jen pro Tebe voní. Krásné narozeniny, lásko má, to Ti přeju jenom já.

Počet písmen: 174 - QR kód - Email

Dnes je ten správný den, kdy všechno proberem. Oslava se vydaří, narozeniny se blíží.38 let za dveřmi, a já ti za vše děkuji. Srdečné blahopřání posílá

Počet písmen: 151 - QR kód - Email

Vše nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví přejeme vám, mějte se oba jako v ráji, ať vás bohové rádi mají, prožívejte svoje sny, přejem jen samé dobré dny.

Počet písmen: 161 - QR kód - Email

Mé přání je prosté a jednoduché. Každý přeje, ať máš štěstí, lásku... To já ovšem taky, ale to je samozřejmé. Já Ti přeji něco, co moc lidí nemá: Jen tři slova v srdci měj, miluj, trp a odpouštěj! Vše nej...

Počet písmen: 207 - QR kód - Email

Váš horoskop na dnešní den: Dnes Vás budou všichni jenom chválit, budou Vás nosit na rukou, zahrnovat květinami. Jóó, pohřeb už je takovej. Všechno nejlepší ;-)

Počet písmen: 160 - QR kód - Email

Chci ti popřát, co se přává, ať máš, čeho se ti nedostává, hlavně štěstí, zdraví, lásky vždycky dost. Pamatuj, že: Pro co žijem? - Pro radost!

Počet písmen: 142 - QR kód - Email

Martin náš oslavuje, narozek si užívá - a nebo užíval? Každopádně přejem zdraví, jsi úžasný kamarád k nezaplacení. Krásné narozeniny, máme Tě rádi.

Počet písmen: 147 - QR kód - Email

Co se mělo stát, se stalo, už je to tu opět, před 14 lety spatřila jsi tento svět. Událost to byla velká, každý Tě měl ihned rád, dnes si toto připomenem, chceme štěstí, zdraví přát.

Počet písmen: 182 - QR kód - Email

Dneska Honza, ten se má, narozek si užívá. Já Ti přeji zdravíčko, ať se směješ jak to sluníčko. Krásně ten den oslavuj, protože je dnešek Tvůj. Krásné narozky!

Počet písmen: 159 - QR kód - Email

Dne 14. 5. 1973 přišel na tento svět malý, hebký uzlíček, rodiče dali mu jméno hned, prý se jmenuje Vlastíček, a tak se přijdeme podívat, zdraví, štěstí vinčovat.

Počet písmen: 162 - QR kód - Email
11 - 20 z 173 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz