Přání k narozeninám

Texty přání k narozeninám pro vaši inspiraci.

Věk není to, v čem poznává se stáří. Když oči věčným mládím září a když se srdce umí pousmát, tak ten věk není znát. Všechno nejlepší.

Počet písmen: 134 - QR kód - Email

Hádej, kdo to dneska slaví, komu přejem hodně zdraví. kopec štěstí, horu lásky, plnou kapsu, žádné vrásky? Až to poznáš, utíkej, slavit s námi pospíchej.

Počet písmen: 153 - QR kód - Email

Narozeniny mají vždycky 3 stádia: první stádium je vzrušení před oslavou, druhé stádium je radost během oslavy, a třetí stádium je kocovina po oslavě! Veselé narozeniny a hlavně žádnou kocovinu přeje

Počet písmen: 199 - QR kód - Email

K dnešním narozeninám Ti přeju peněz jak želez, hodně lásky od pořádný rusovlásky, ještě víc štěstí, je to lepší než rána pěstí. To vše Ti přeje

Počet písmen: 144 - QR kód - Email

Zastav se na okamžik a pohlédni do oblak, najdi mezi mraky lva či létající stroj. Vrať se kouskem duše do dětských let... Vypusť balonek do nebe, zaraduj se a něco si přej. Ať se Ti vyplní Tvá přání a dokážeš se na svět dívat stále s úsměvem! Krásné narozeniny.

Počet písmen: 261 - QR kód - Email

Na dortě je svíčka navíc, to zas budem jenom slavit. My ti přejem, zlatíčko, štěstíčko a zdravíčko. Ať jsi stále v pohodě, ty jsi naše bambule. To ti přeje mamka s taťkou, taky bráška se sestřičkou.

Počet písmen: 198 - QR kód - Email

Moje drahá kočičko, jaké napsat přáníčko! Snad jen štěstí, hodně zdraví, a pak jenom ať se slaví, na sídlišti v hospůdce, to ti přeje důchodce.

Počet písmen: 143 - QR kód - Email

Krásné narozeniny, sluníčko, nejedno splněné přáníčko, ať přeje ti pořád štěstíčko, pevné máš vždy zdravíčko. Moc tě miluju, zlatíčko.

Počet písmen: 134 - QR kód - Email

Milá mámo! Dnes je ale slunné ráno, co já jen Ti dám k těm Tvým narozeninám? Už vím! Bude to beruška a k tomu pošeptám Ti do ouška: Buď zdravá, mámo má milá.

Počet písmen: 157 - QR kód - Email

Neznám já přání a touhy Tvé, tak co Ti vlastně přát? Snad jen štěstí, zdraví, lásku a přátele, vždyť to je to nejkrásnější, co může Ti život dát. Krásné narozeniny!

Počet písmen: 164 - QR kód - Email
21 - 30 z 173 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz