Přání k narozeninám

Texty přání k narozeninám pro vaši inspiraci.

Narozeniny mají být radostný den, tak ať splní se ti dnes nejeden sen. Všichni tě máme strašně moc rádi, tak dovol nám, abychom ti vše nej popřáli.

Počet písmen: 147 - QR kód - Email

Oznámil mi datum v kalendáři, že se cosi kvapem blíží. Pivo se chladí, klobásky čekají, kamarádi se již teď z daleka sjíždějí. Své narozeniny oslav jak se patří, jásej, zpívej za dva, za tři.

Počet písmen: 191 - QR kód - Email

Tak tiše jako sen přišel Tvých narozenin den, žij si blaze v plném zdraví, užívej toho, co Tě baví. Ať splní se Ti nejtajnější přání, ať nepřemýšlíš do svítání, ať se na Tebe jen štěstí směje, to ze srdce Ti přeje

Počet písmen: 213 - QR kód - Email

K Tvým narozeninám Ti přeji, ať svět plyne vždy podle Tvých představ, ať je v něm místo pro všechna Tvá přání a slunce ať pro Tebe vysvitne každičký den.

Počet písmen: 153 - QR kód - Email

Všichni ti přáli štěstí, zdraví a nevím co ještě. Na rozdíl od ostatních já ti přeji smrt. A až nám umřeš, tak tě pochováme v krásné dubové rakvi, vytesané ze stoletého dubu, a ten dub, ten doubek půjdeme zítra spolu zasadit. Všechno nejlepší!

Počet písmen: 243 - QR kód - Email

Všechno nejlepší přeji ti, už vím, bez tebe slunce nesvítí, kéž dal bys mi ještě jednu šanci, ve světě bez tebe je tma jak v ranci. Krásné narozeniny, zlatíčko. Miluju tě.

Počet písmen: 171 - QR kód - Email

Tak potichoučku jako sen, narozenin Tvých přišel den, štěstí, zdraví ať Ti slouží, ať splní se, po čem Tvé srdce touží, to Ti ze srdíčka přejí

Počet písmen: 142 - QR kód - Email

Přeji Ti k narozeninám všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a rosu, co je na růži ráno v trávě... nikdy v slzách. Ať Ti stále svítí sluníčko - kdyby náhodou - slzy vysuší.

Počet písmen: 173 - QR kód - Email

Hodně zdravíčka, jsi moje babička, proto ti přeji, abys byla v pohodě, abys slavila narozky a snědla nějaké ty pamlsky. Doufám, že zdraví budeš mít dost, proto ti přeji - zahoď svou zlost! Byla jsi na mě vždycky milá, také jsi tu pro mě vždycky byla. Za všechno ti děkuju.

Počet písmen: 272 - QR kód - Email

Už je tu zase léto, a ty, milá teto, máš v to léto slavný den, tak sem běžím, zrovna sem. Jsem přesná jako hodiny, vím, že máš narozeniny. Než abych Ti to všechno koktala, tak jsem Ti to radši napsala. Vše nej přeje

Počet písmen: 215 - QR kód - Email
31 - 40 z 173 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz