Vánoční přání

Vánoční přání texty - v kategorii uvádíme kupu textů které můžou posloužit jako podklad pro vaši vánočnou korespondenci.

Když jsem tě v kolíbce kolíbala, když jsem za tebou všude běhala, když jsem tě občas vodila do školy, když jsem tě nutila dělat si úkoly, vždycky jsem tě měla strašlivě ráda, dovol mi, abych ti krásné Vánoce přála a mnoho božího požehnání ti dala do nového roku 2012.

Počet písmen: 267 - QR kód - Email

Ze srdce přeji vánoční pohodu a klídeček, nechť svíčky v jehličí ustojí Váš stromeček. Zdraví, láska a štěstí ať naplní Váš domeček, vždyť to jest ten nejcennější dáreček.

Počet písmen: 171 - QR kód - Email

Nechť zvony zvoní a srdce plesají, nechť svíce hoří a číše cinkají, ať šťastný je Tvůj každý krok, přeji ti krásné Vánoce a úspěšný nový rok.

Počet písmen: 141 - QR kód - Email

Merry Christmas and Happy New Year! Joyeux Nöel et Bonne Année! Frohe Weihnachten und ein glückliches neues Jahr! Prettige Kerstdagen en enn Gelukkig Nieuw jaar! Buon Natale e Felice Anno Nuovo! Feliz Navidad y Próspero Ańo Nuevo! Serdeczne ¯yczenia! Veselé Vánoce a šťastný Nový rok!

Počet písmen: 284 - QR kód - Email

Pod stromečkem dárků dosti, kapra, co má málo kostí, na Silvestra láhev vína, to je dobrá medicína. Lásku, radost na Vánoce, také štěstí v novém roce srdečně přejí

Počet písmen: 163 - QR kód - Email

Z oblohy se sypou hvězdičky, slyšet jsou koledy z dáli, zvěstuje anděl maličký, ať splní se vše, co k Vánocům jste si přáli. Krásné a pohodové Vánoce přejí

Počet písmen: 155 - QR kód - Email

Už jsou tady po roce opět svátky Vánoce. Stromečky si rozsvítíme, dárečky si rozbalíme. Přejeme Vám klidné svátky, žádné strasti, žádné hádky. To Vám přejí ze srdce

Počet písmen: 164 - QR kód - Email

Posílám Ti anděla, aby Tě chránil, posílám Ti lásku, které věříš, posílám Ti plamínek, ať Ti v srdci plápolá a přeji Ti ty nejkrásnější Vánoce.

Počet písmen: 143 - QR kód - Email

Jen zanotuješ koledu a je tu vůně po medu a čerstvý závan jehličí i z lesa tikot střízličí, štědrovečerní vzácná chvíle v končině krásně černobílé, kde pod chodidly vrže mráz a my jsme dětmi náhle zas. Pěkné Vánoce přejí

Počet písmen: 220 - QR kód - Email

Hvězdička stříbrná dopadla na zem a všechno kolem nás mění se rázem. Hvězdička stříbrná, Vánoce přišly k nám, zvoneček zazvoní. Veselé Vánoce!

Počet písmen: 142 - QR kód - Email
141 - 150 z 332 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz