Vánoční přání

Vánoční přání texty - v kategorii uvádíme kupu textů které můžou posloužit jako podklad pro vaši vánočnou korespondenci.

K Vánocům: a) nechci nic, b) hlavně zdraví, c) nedělej si škodu, d) nic si nezasloužím... Správnou odpověď mi obratem pošli. Šťastné a veselé! Tvůj Ježíšek.

Počet písmen: 156 - QR kód - Email

Dárky ať se sypou z nebe, každý z nich ať je pro tebe, ať zaplaví tě pocit štěstí, o Vánocích ať máš sen hezký, neomezuj se, užívej svátky, za chvíli už budu zpátky.

Počet písmen: 165 - QR kód - Email

Ahoj pupíčku! Nepřeju Ti rybí kostičku, ale štěstí trošičku. Vždycky plnou mističku, k tomu sexy lištičku. Pod stromečkem hodně dárků, jedno malé do kočárku! Šťastné a veselé.

Počet písmen: 175 - QR kód - Email

Ať jsi z Palu nebo z Mladý, ať tě krize neodradí, pod stromečkem kupu dárků a na kontě velkou částku, letos svátky přežijem a příští rok přelijem.

Počet písmen: 146 - QR kód - Email

Pokoj lidem dobré vůle, ať je Vám jak včelkám v úle, jako rybkám v potoce, přeji šťastné Vánoce. Ať se splní v novém roce, po čem touží Vaše srdce.

Počet písmen: 147 - QR kód - Email

Pod stromeček balík zdraví, vzácný poklad, jak se praví, lásku, štěstí, žádné hádky, spokojenost, hezké svátky, radost, úspěch, pevný krok a pak šťastný Nový rok. Veselé Vánoce přeje

Počet písmen: 182 - QR kód - Email

Padá sníh do záhybů cest, padá si, padá přímo z hvězd, padá na stromy, do luk a strání, roznáší do kraje tichounké přání. Krásné Vánoce přejí

Počet písmen: 141 - QR kód - Email

S úsměvem na líčku zvedneme skleničku, ať šťastné svátky jsou protkané zdravím, láskou a pohodou. Na Silvestra lehký krok a pak šťastný Nový rok. Připíjíme na zdraví!

Počet písmen: 166 - QR kód - Email

Jen jednou za rok přijdou Vánoce, jen jednou za rok se malý sněhem zachumelený stromeček promění v zářící světélko tichého lidského štěstí. Jen jednou za rok jsou lidská srdce tak blízko vedle sebe, že jedno druhé slyší. Krásné Vánoce všem.

Počet písmen: 240 - QR kód - Email

Až rozzáří se světla svíček, až zpěvy zazní u jesliček, až narodí se Kristus pán, ať tiše vstoupí taky k Vám a svou maličkou dlaní, udělí Vám požehnání.

Počet písmen: 152 - QR kód - Email
181 - 190 z 332 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz