Vánoční přání

Vánoční přání texty - v kategorii uvádíme kupu textů které můžou posloužit jako podklad pro vaši vánočnou korespondenci.

To nejsou jen dárečky a překvapení, ale především láska, porozumění a štěstí. Přeji Ti, ať je po Tvém boku vždy někdo, s kým se můžeš o to všechno podělit. Veselé Vánoce!

Počet písmen: 170 - QR kód - Email

Už jsem koupil stromeček a nazdobil domeček. Cukroví mám napečené a dárečky zabalené. Tak si zapnu v klidu telku, budu koukat na Popelku. Užiju si po roce jak se patří Vánoce. Krásné prožití Vánoc a šťastný nový rok 2012.

Počet písmen: 221 - QR kód - Email

Na bílém obláčku andílek maličký prstíčky rozsvítí sněhové hvězdičky, jednu ti posílá i s přáním od srdce, ať s láskou prožiješ letošní Vánoce...

Počet písmen: 145 - QR kód - Email

Štědrý večer nadchází, snad už Vám nic neschází. Ryba, stromek, balíčky, vanilkové rohlíčky. Máte všechno připravené a koledy nacvičené? V tom případě Ježíšek obleče si kožíšek, naloží všem, co si přáli, o co jste ho požádali. Šťastné a veselé!

Počet písmen: 244 - QR kód - Email

Přiletěl k nám Ježíšek, měl poblitej kožíšek. Místo dárků odpadky, chce zůstat i na svátky... Nalitej jak mraky, pošlu ti ho taky! Veselé Vánoce přeje

Počet písmen: 150 - QR kód - Email

Na vánoční obloze svítí tisíce hvězdiček, v našich domovech voní zelený stromeček, všichni se radují, jsou tu bílé Vánoce. Šťastné a veselé si opět přejeme po roce.

Počet písmen: 164 - QR kód - Email

Je tady zas, vánoční čas, zvoneček zazvoní, cukroví zavoní. Bílý sníh, dětský smích. Nazdobené stromečky a pod nimi dárečky. Jsou tady po roce - veselé Vánoce! Krásné svátky vánoční Vám přejí

Počet písmen: 191 - QR kód - Email

Vánoce jsou tu zase, po tomto roce. Plná mísa cukroví, a dárečky nám Ježíšek nadělí. Stromeček ozdobený, a v bytě nám to krásně voní. Přeji vám vše nejlepší v roce, co právě nastoupí.

Počet písmen: 183 - QR kód - Email

Svět zachumlá se do deky, vše ztuhne, zatají se dech. Vločky svými doteky pohladí děti po vlasech. A na Štědrý den vzrušení jim v očích bude hrát, ať naplní se všechny sny Vám tímto chceme přát. Krásné svátky Vánoční a celý dlouhý nový rok senzační všem přejí

Počet písmen: 259 - QR kód - Email

Na větvičky stromečku ozdoby pověsíme, zlaté jmelí pro štěstí na lustr zavěsíme. Pak se pod ním dlouze políbíme a dárečky si rozbalíme. Vánoční koledy si zazpíváme a příbuzné navštívíme. Krásné Vánoce.

Počet písmen: 201 - QR kód - Email
151 - 160 z 332 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz