Vánoční přání

Vánoční přání texty - v kategorii uvádíme kupu textů které můžou posloužit jako podklad pro vaši vánočnou korespondenci.

Vločka se k vločce sklání, přináší Tvé tajné přání, nechť splní se Tvůj sen a každičký den je plný těchto vloček. Krásný Štědrý den a veselé Vánoce!

Počet písmen: 148 - QR kód - Email

Už je tu zas, ten lásky čas. Čas svátků vánočních, čas velkých radostí, čas plný nadějí, kouzel a pohody. Čas nejkrásnější ze všech časů, čas rodiny a spousty dárků. Krásné a veselé Vánoce přeje

Počet písmen: 194 - QR kód - Email

Sníh ať tiše padá Vánocemi, ať jsou tedy krásné, krásnější než vloni, ať přinesou štěstí, pohodu a klid, nový rok pak zdraví a vše, jak má být.

Počet písmen: 143 - QR kód - Email

Příjemně strávené sváteční chvíle přeju své jediné, kouzelné víle, s kterou zbytek života strávit bych chtěl... Díky za každý okamžik, co s tebou být jsem směl. A těším se, že jich ještě bude opravdu hodně :-)

Počet písmen: 209 - QR kód - Email

Ten pravý vánoční čas začíná tehdy, až se sejde celá rodina. Prožijeme Vánoce v lásce a spolu, s úsměvem, radostí u štědrovečerního stolu. Krásné svátky.

Počet písmen: 153 - QR kód - Email

Letos pod jmelím milované líbej, cpi se klidně cukrovím, postavu nehlídej, vždyť Vánoce jsou jenom jednou za rok, a tak myslím, máme na to nárok! Šťastné a veselé!

Počet písmen: 163 - QR kód - Email

Přišel mi Ježíšek nadělit smůlu, že jí měl dost, dal mi jí fůru. Povídám: Ježíšku, co takhle štěstí? Listoval v seznamu, pak mi dal pěstí. Tak šťastné a veselé!

Počet písmen: 160 - QR kód - Email

Sněhové vločky k zemi se snáší, mráz si s okny pohrává, chybí už jen pár stran v kalendáři, vánoční čas nastává. Stromek se těší na nový kabát, do něhož se zahalí. Co bude pod ním? To smíme hádat, než se dárky rozbalí. Krásné Vánoce!

Počet písmen: 233 - QR kód - Email

Sníh se kolem třpytí, mlčí kraj i les, hvězdy tiše svítí v dáli u nebes, závějí jde ztěžka s dárky Ježíšek. I Vám k tomu svátku nechá na památku zlatý oříšek. Krásné Vánoce!

Počet písmen: 173 - QR kód - Email

Ať provoní Váš domeček vanilka a hřebíček. Ať koledy zase hrají a ať všichni radost mají. Jsou tu znovu po roce pravé české Vánoce. Rozsvítíme svíce, prskavky, stromeček, ať Ježíšek najde náš domeček.

Počet písmen: 200 - QR kód - Email
121 - 130 z 332 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz