Vánoční přání

Vánoční přání texty - v kategorii uvádíme kupu textů které můžou posloužit jako podklad pro vaši vánočnou korespondenci.

Na noční obloze zjevila se hvězda, jejím směrem vede správná cesta. Do Betléma, kde malý Ježíšek spí. Marie ho kolébá a andílci nad ním bdí. Poklidné prožití svátků vánočních a bohatou nadílku přeje

Počet písmen: 198 - QR kód - Email

Vločky jsou naváté v závějích, Ježíšek se projíždí na saních a diví se velice, že mu mrzne zadnice. Lidé pojídají kaprů dosti, až z toho mají zapíchnuté v krku kosti. Vám se to však nestane a Vánoční pohoda nastane.

Počet písmen: 215 - QR kód - Email

Purpura večerem zavoní, zvoneček tichounce zazvoní. A jeho stříbrný hlas probudí vzpomínky v nás. Srdcem jsme stále dětmi, čekáme, až se setmí. Až vánoční stromek tu bude stát a varhany Tichou noc budou hrát, chci vám v tu chvíli přát, ať každý má každého rád.

Počet písmen: 260 - QR kód - Email

Ať je dárků letos dost, v krku žádná rybí kost. Ať radost a vánoční nálada celou rodinu ovládá. Vánoční punč s chutí popíjejme, koledy si zvesela zazpívejme. U štědrovečerního stolu ať se sejdem všichni spolu.

Počet písmen: 209 - QR kód - Email

Ze srdíčka ti přeju krásné a ničím zlým nerušené Vánoce a šťastný nový rok. Ať se ti v něm splní tvá nejtajnější přáníčka. Moře dárků pod stromečkem!

Počet písmen: 149 - QR kód - Email

Vločka s vločkou tancuje, každý z nás se raduje, večer v teple domácího krbu užíváme si vánoční klid a pohodu. I vy si Vánoce užívejte, báječný nový rok mějte.

Počet písmen: 159 - QR kód - Email

Na Vánoce jez pomálu, v novém roce ať nemáš nadváhu, s alkoholem se rozluč, sexem tělo nemuč, kouření zanechej, potom ti bude hej. Veselé Vánoce, a na ty rady kašli, v novém roce abychom tě našli zas takového, jakého tě známe, kamaráda suprového, co ho rádi máme.

Počet písmen: 263 - QR kód - Email

Dnes má Ježíšek perný den, splnit malým i velkým každičký sen, snad stačil mu pohled do tvých očí, jaká přání se ti v hlavě točí. Všechno nej a ať je hej přeje

Počet písmen: 159 - QR kód - Email

Ucpěte komíny, nepusťte Santu, použij cement a nebo maltu. Otevři okno, nasaď si kulíšek, dárky Vám přinese jedině Ježíšek! Krásné Vánoce přeje

Počet písmen: 143 - QR kód - Email

Babičko, dědečku, mám pro vás přáníčko, štěstíčka, zdravíčka ať nemáte maličko, mnoho splněných snů, překrásné Vánoce a do dalších dnů - štěstí v novém roce. Máme vás moc rádi.

Počet písmen: 176 - QR kód - Email
91 - 100 z 332 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz