Vánoční přání

Vánoční přání texty - v kategorii uvádíme kupu textů které můžou posloužit jako podklad pro vaši vánočnou korespondenci.

Veselé Vánoce přejeme všem, ať dárky vyplní se pod ozdobeným stromečkem. Vánoce a Nový rok prožijte s radostí, a ať zdraví máte dosti. Šťastné a veselé přejí

Počet písmen: 157 - QR kód - Email

Nezvládnu vytvořit tak originální přáníčko, jaké jsi mi poslal Ty, ale přesto Ti chci alespoň touto cestou popřát skutečně klidné svátky, aby pro Tebe byly něčím výjimečným a vzpomínals na ně s radostí a příjemným pocitem, že to bylo fajn. Užij si to!

Počet písmen: 251 - QR kód - Email

Přeji Ti nádherné Vánoce a pod stromečkem všechno, co si budeš přát... Já mám velké přání, ale pod stromeček mi ho nikdo nemůže dát. Mé velké přání jsi totiž TY!

Počet písmen: 161 - QR kód - Email

Krásné svátky vánoční, pěknou cestu z půlnoční, od Ježíška velký ranec, na Silvestra pěkný tanec, od muziky lehký krok a pak šťastný nový rok.

Počet písmen: 142 - QR kód - Email

Přejeme štěstí, protože je ho málo, přejeme zdraví, protože je ho třeba, přejeme lásku, protože jí není nikdy dost. Krásnou vánoční pohodu přejí

Počet písmen: 144 - QR kód - Email

Vinšuji Vánoce - hody, abyste nepili vody, jen to vínko červené, abyste měli líčka rumené. Vinšuji směle, všem veselé, hodně zdraví, pohody a veselé vánoční nálady.

Počet písmen: 164 - QR kód - Email

Šeptají si všechny hvězdy: „Saně letí oblohou. Na saních stařeček s bílou bradou... Jsou tu jenom náhodou?” Děti o nich všechno vědí: „Přicházejí právě včas, aby krásu bílých Vánoc tiše vdechly mezi nás.” Veselé Vánoce a šťastný Nový rok přejí

Počet písmen: 243 - QR kód - Email

Co nevidět Vánoce jsou tady, a já si opět nevím rady. Jaký dárek pod stromeček dát, co pěkného všem milým přát. A tak napadá mne tradiční, přát všem... Šťastné a veselé svátky vánoční i Nový Rok a zdraví po celý příští rok.

Počet písmen: 223 - QR kód - Email

Vánoční koulovačka - nebude, nevadí - první zimní bahnovačka - směle ji nahradí - Ale co, počasí neovlivníme. Hlavně že jsme všichni spolu. Šťastné a veselé!

Počet písmen: 157 - QR kód - Email

Na vánoční stromeček pověsíte zvoneček. A až svíčky zaplanou, všichni dárky dostanou. Pod stromečkem dárků dosti, kapra, co má málo kostí. Na Silvestra láhev Stocku, mnoho štěstí v novém roku.

Počet písmen: 192 - QR kód - Email
61 - 70 z 332 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz