Vánoční přání

Vánoční přání texty - v kategorii uvádíme kupu textů které můžou posloužit jako podklad pro vaši vánočnou korespondenci.

No vítaj, človeku! Právě Ti posílám novoročenku. Sice trošku pozdě, ale přece. Tak všechno nej, nej, nej, a ať je příští rok ještě lepší než ten minulej. Tak jo, měj se a směj se. Your secret friend.

Počet písmen: 199 - QR kód - Email

Přeji Ti Vánoce šťastné a veselé, užij si rodinu, navštiv i přátele, potěš se s dárky, oslav Nový rok, ať se Ti v něm daří, máš práci, peněz dost.

Počet písmen: 146 - QR kód - Email

Už jste psali Ježíškovi o notebook a mobil nový? Jestli ne, tak pospěšte, ať Vám všechno přinese. A kdo zlobil trochu víc, nedostane letos nic. Veselé Vánoce.

Počet písmen: 158 - QR kód - Email

Rolnička mi zacinkala, že je tu čas Vánoc, co kouzelnou má moc. Všechno zlé v dobro změní, chudobu ve velké jmění. Zdraví, štěstí bude fůra, nebude už žádná smůla. Krásné prožití vánočních svátků přeje

Počet písmen: 201 - QR kód - Email

Něžné světlo svíček večer odrazí se od rolniček, kraj pod sněhem tiše sní, ať Ježíšek přání Tvoje jako kouzlem vyplní. Přeji Ti nádherné a kouzelné Vánoce.

Počet písmen: 155 - QR kód - Email

Vánoce 2011 ať jsou pro Tebe ty nejkrásnější, ať pod stromečkem najdeš, co sis přál a nový rok je šťastný a úspěšnější. Přeji Ti, aby ses co nejvíc smál.

Počet písmen: 153 - QR kód - Email

Vánoční svátky jsou tu zas, ať ve vašich tvářích je samý jas. Lásku, radost, něhu, zdraví jen, ať se splní Váš každičký sen. Nejen o Vánocích, ale i v Novém roce!

Počet písmen: 162 - QR kód - Email

Na stromečku hvězdička, září, volá Ježíška. Ježíšek teď dárky chystá, snad máte pod stromkem dost místa. Pohodové Vánoce a daleko lepší rok 2012 než byl minulý přejí

Počet písmen: 165 - QR kód - Email

Na vánočním stromečku rozsvítíme hvězdičku. A než zvonek zacinká, Ježíšek pod stromek dárky dá. My Vám přejem krásné svátky, nemějte už žádné hádky. Krásné Vánoce všem přejí

Počet písmen: 173 - QR kód - Email

Krajina pod sněhem krásně se třpytí, teplo domova do dálky svítí, až všechno utichne, ozve se zvoneček, láskou a nadějí rozzáří stromeček. Veselé Vánoce a hodně zdraví v roce 2012 přeje

Počet písmen: 185 - QR kód - Email
221 - 230 z 332 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz