Vánoční přání

Vánoční přání texty - v kategorii uvádíme kupu textů které můžou posloužit jako podklad pro vaši vánočnou korespondenci.

Posílám ti vánoční SMS, chtěla bych být s tebou dnes, jelikož Vánoce bez tebe přijdou mi jak ptáček bez nebe, jak rybička na suchu, jako život bez vzduchu. Miluju tě a moc mi chybíš :-*

Počet písmen: 185 - QR kód - Email

Ježíšek nám letos vzkázal, že byl všude pěkný nával. Dárky koupit nestihl, ještě při tom nastydl. Nic si z toho neděláme, hlavně že se rádi máme. Koledy si zazpíváme a cukroví pojídáme. Veselé Vánoce.

Počet písmen: 200 - QR kód - Email

Krásné prožití vánočních svátků, štěstěna ať zabloudí k Vašim vrátkům, zdraví s ní ruku v ruce jde, celkově povedený další rok je. PF 2012

Počet písmen: 138 - QR kód - Email

Hodně štěstí na Vánoce, stejně tak i v novém roce, více peněz, více lásky, na tvářičkách žádné vrásky. Přejeme Vám ze srdíčka, ať Vás někdo něžně hýčká.

Počet písmen: 152 - QR kód - Email

Pod vánoční stromeček položíme dáreček. U stromku si popřejem a ke stolu přisednem. Veselé vánoční svátky a pohodový nový rok 2012 srdečně přejí celé rodince

Počet písmen: 157 - QR kód - Email

Chtěli jsme si na Vánoce chytit kapra na potoce. To jsme se však podivili, když jsme místo ryby velké, jenom žabku vylovili. „Hodně dárků,” povídala, vesele se smála, přáníčko nám podávala, hodně štěstí přála. Veselé Vánoce a šťastný Nový rok!

Počet písmen: 243 - QR kód - Email

Zvonečky zvoní, stromečky voní, pohoda Vánoc je jako vloni. Přišly k nám po roce, ty krásné Vánoce. Přejeme Vám spoustu štěstí a do nového roku jenom zdraví.

Počet písmen: 157 - QR kód - Email

Zase jsou tu po roce svátky klidu, Vánoce. Zapomeňte neshody, užívejte pohody, dárků přejem dost, však o ty vlastně nejde, hlavní na Vánocích je, že se rodina sejde... Veselé Vánoce a správné vykročení do nového roku 2012 přejí

Počet písmen: 227 - QR kód - Email

Každý si svůj sen tiše sní, já jsem skřítek vánoční. Sny Tvé i přání znám, sněhovou vločku posílám. Zastudí Tě na čele a zašeptá: ŠŤASTNÉ A VESELÉÉÉ!

Počet písmen: 149 - QR kód - Email

Kouzelné Vánoce s radostnou betlémskou zvěstí, pohodu svátků, lásku a štěstí. A jiskřivou krajinu a saně s koníkem s postroji se zvonci, co mnoho dobrého veze Vám do roku s desítkou na konci!

Počet písmen: 191 - QR kód - Email
261 - 270 z 332 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz